Mammu, lūdzu, lūdzu nopērc man……Vai atceries? Bērnu kulta rotaļlietas

0 komentāri

Vismaz reizi gadā pie apvāršņa parādās rotaļlietas, kuras bērnudārza grupiņā vai klasē, ir VISIEM. Protams, arī tu pa galvu pa kaklu skrien uz veikalu, lai tavs bērns vienīgais nepaliktu bez ”beibleida”, ”bakugana” vai ”fingerborda.” Turklāt, labi zinot, ka pēc pāris mēnešiem mājās šīs mantiņas mētāsies visos kaktos un nevienam nebūs vairs vajadzīgas.

Pavisam tālā pagātnē Rīgā bija tikai viens veikals, kur varēja iegādāties rotaļlietas – Bērnu pasaule, kuru pircēji gāza apkārt, ja tur pēkšņi parādījās importa lelles no Vācijas. Dāmas, kurām jau ir nedaudz vairāk par trīsdesmit, noteikti atceras pirmās lelles Bārbijas. Šo lelli, kuru jau pasaulē pazīst vairāk kā pusgadsimtu, pie mums sākumā varēja iegādāties vienīgi, kā toreiz sauca, komercveikalos.  Jāteic gan, ka Bārbijas un Lego klucīši ir klasika, kas ar dažādu jauninājumu palīdzību turpina iekarot bērnu sirdis. Par pārējām – pavisam nesenas pagātnes bērna ”neatliekamās nepieciešamības rotaļlietām” esi jau aizmirsusi. Ieskaties! Redzētais noteikti tevī raisīs jaukas atmiņas.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas