Māmiņ, vai piedomā, cik un kādu ūdeni lieto tavs bērns?

0 komentāri

Ūdens ir vitāli nepieciešams ikvienam no mums, bet – vai piedomājām, cik labu ūdeni dzeram? Raidījumā Māmiņu klubs uztura speciāliste Inese Siksna stāsta, cik svarīgs ir ūdens arī mazuļa dzīvē.

Vasara ir laiks, kad īpaši jāpiedomā, cik daudz šķidruma lietojam. Formula ir vienkārša – 30 ml ūdens uz 1 kg ķermeņa masas. Šajā videosižetā jaunā māmiņa Līva savam 10 mēnešus vecajam Markusam gatavo dārzeņu biezeni uz ūdens bāzes. Kādu ūdeni izmanto Līva – krāna ūdeni vai dzeramo – noskaties šajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video:

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas