Mākslas terapija. Labāka par jebkurām zālēm un mediķiem

0 komentāri

Par mākslas terapiju tiek uzskatīts seanss, kura laikā profesionālis ar klientu sarunājas caur mākslu un kreatīvu procesu, izpaužot emocijas, mācoties uzvedību un pat cīnoties ar atkarībām. Mākslas terapija ir lielisks veids, kā celt pašvērtējumu un atbrīvoties no stresa. Kāpēc tā ir tik populāra? Lūk, četri iemesli.

Tu strādā caur savām emocijām, nerunājot par tām

Galvenais ir process. Mākslas terapija ļauj pilnībā atbrīvoties, jo tiek nodarbināta tikai labā smadzeņu puslode, kas atbildīga par radošumu. Caur mākslu ir vieglāk izpaust emocijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tu jūties iedrošināts

Vizuāli paustas emocijas un bailes ir vairāk izprotamas nekā ar vārdu palīdzību. Māksla iedrošina kļūt labākam, nepazaudējot sevi.

Stresam – nē

Radošais process būtiski samazina stresu. Klienta prāts koncentrējas uz mākslas darbu, nevis apkārtējiem notikumiem. Šajā procesā svarīgs ir tikai tas, kādā krāsā būs nākamais zīmulis, ar ko krāsot zīmējumu. Līdzko samazinās stress, vairojas prieks un miers.

Izpaudies droši

Daudzas spēcīgas emocijas ir pārāk nomācošas, lai tās izpaustu mutiski, tāpēc tev ir iespēja to izdarīt caur mākslu.

Foto: izmēģini spēkus mandalu zīmēšanā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas