Ķīnā atklāts kāds neredzēts, ārkārtīgi rets trušu šķirnes dzīvnieciņš

0 komentāri

Par vienu no apspriestākajiem tematiem sociālajos tīklos kļuvis kāds trušu dzimtas dzīvnieks, kurš pieder vienai no visapdraudētākajām dzīvnieku sugām pasaulē.

Tā atklājējs ir 60 gadus vecais pensionārs Lī Veidons, kurš pēdējos 30 gadus ir pavadījis, aizsargājot un vācot materiālus par izmirstošo Ili Pika – trusim līdzīgo dzīvnieciņu, kas dzīvo Ķīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmo reizi Lī neparasto zvēriņu pamanīja 1983. gadā. Viņš esot pastaigājies pa kalniem un neesot plānojis atklāt jaunu dzīvnieku sugu. Tolaik viņš strādājis pie slimību apkarošanas.

Ir aplēsts, ka šobrīd Ili Pika dzīvnieciņu ir ne vairāk kā tūkstotis. Nosaukums Ili Pika dzīvnieciņam piešķirts par godu vietai, kur tas tika atklāts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas