Iepazīsties ar sudrabaino skaistuli – veimārieti

0 komentāri

2. Zilās asinis

2/8
Foto: Flickr.com/Eduardo Marquetti

Foto: Flickr.com/Eduardo Marquetti

Misijas apziņa

“Latvijā šī šķirne nav visai populāra  – pirmie veimārieši pie mums parādījās tikai pirms gadiem desmit, bet pirmie kucēni vēl vēlāk – tikai pirms septiņiem gadiem. Es gan ceru, ka veimārieši nekad nekļūs par modes suņiem, kurus iegādājas tikai viņu smukā apmatojuma dēļ,” teic Kristīne. Viņa norāda, ka šobrīd LKF reģistrēti aptuveni simts veimārieši. Šīs šķirnes reputāciju gan pabojājuši pelēči, kuru izcelsme nav pierādāma. “Žēl, ka Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kas satikuši neriktīgus veimāriešus un ir pārliecināti, ka tas ir dumjš, nepaklausīgs un nejauks suns. Tā nav taisnība,” uzsver audzētāja. Kristīne ar veimāriešu audzēšanu nodarbojas jau gandrīz astoņus gadus un ne mirkli nav nožēlojusi savu izvēli. “Joprojām sajūsminos par šiem suņiem un ik dienu viņos atklāju arvien jaunas labas īpašības. Es izveidoju šo suņu audzētavu, jo arī cilvēki Latvijā ir pelnījuši tik lieliskus suņus. Kādam šī misija bija jāuzņemas,” skaidro audzētāja.

2. Zilās asinis

2/8
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas