Lietas, ko mācīties no neveiksmīgām attiecībām

0 komentāri

Pēc katras šķiršanās sākam analizēt attiecību gaitu, un ar katru piedzīvoto neveiksmi arvien mazāk ticam patiesai mīlestībai. Skumju nomāktas, meklējam vainu sevī. Nepārdzīvo! Katrā neveiksmē var saskatīt veiksmi – tu esi kļuvusi tikai pieredzes bagātāka. Uzzini, ko mācīties no neveiksmīgām attiecībām!

Katram nepieciešama brīvība

Daudzi uzskata, ka attiecības nozīmē pavadīt kopā 24/7. Šādās attiecībās tu zaudē savu identitāti. Atceries, ka katram ir nepieciešama savs brīvais laiks, lai apmierinātu savas vajadzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaisle ir pārejoša

Atceries sajūtu, kad vēderā tauriņi lidoja? Jāatzīst, ka kaisle un iekāre ir pārejoša. Īsta mīlestība sākas tad, kad esi gatavs pieņemt otru cilvēku kā labos, tā sliktos brīžos.

Neviens nevienam nepieder

Neskatoties uz to, cik ilgas bijušas jūsu attiecības, jāsaprot, ka mēs neveram piespiest otram cilvēkam palikt. Nevaram piespiest mīlēt. Jebkuru attiecību pamatā ir uzticība, tāpēc nekontrolē katru sava mīļotā soli.

Piepildi pati sevi

Jā, citi cilvēki mūsu dzīvēs ienes krāsas un prieku, tomēr vienīgi mēs pašas varam piepildīt sevi. Negaidi no citiem neko, kā arī nedzīvo uz citu gaidām. Lai justos pārliecināta par sevi, maini attieksmi, uzvedību un sakārto domas.

Otru pusīti neizmainīsi

Cilvēkiem ir tāda īpašība – ignorēt citu cilvēku sacīto, kā arī pakļauties citu viedoklim. Tu savu otru pusīti neizmainīsi, liekot viņam to darīt. Ja tevi kaut kas neapmierina savā mīļotajā, maini veidu, kā to pasniegt. Uztver visu vienkāršāk!

Sevis sakārtošana

Lielākoties, savas iekšējās sajūtas, vai tas būtu prieks, vai negatīvas emocijas, mēs izliekam uz cilvēkiem, ar ko dienu dienā kopā dzīvojam. Tava melnā puse var nākt pāri tavam mīļotajam, tāpēc sāc ar sevis sakārtošanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas