Lauva un Strēlnieks baidās zaudēt brīvību. Skorpions ar Lauvu ir ideāli mīļākie. Mīlestības un laulības horoskops

0 komentāri

2. Lauva un Skorpions

2/4

Lauva un Svari

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Lauva – sieviete, Svari – vīrietis

Attiecību tips – potenciālu atšķirība

Saderība mīlestībā: 90%

Saderība laulībā 60%

Šī savienība mēdz būt ilgstoša, bet ne stabila. Sieviete – Lauva parasti pārāk uzspiež Svariem savu viedokli un pārmet viņiem vienmēr un par visu. Sākot par nekārtību dzīvoklī un beidzot par naudas trūkumu, un ne pārāk spīdošiem panākumiem darbā. Sieviete Lauva ir pieradusi dzīvot ar plašu vērienu, neatsakot sev neko. Savukārt Svariem nav pats galvenais milzum skaļi panākumi un greznība. Svari pret savu profesionālās karjeras izaugsmi izturas ļoti vienaldzīgi. Toties gultā jūtīgā Lauva un jūtīgie Svari kopīgu valodu atrod ļoti ātri un ar labām sekmēm. Taču, ja viņi vēlas ilgu un noturīgu kopdzīvi, tad viņiem it jāmācās ņemt vērā vienam otra intereses.

Lauva – vīrietis, Svari – Sieviete

Attiecību tips – amerikāņu kalniņi

Saderība mīlestībā: 100%

Saderība laulībā 60%

Attiecības starp mīlošu vīrieti Lauvu un iemīlējušos sievieti – Svariem nemēdz būt stabilas. Protams,  mēdz būt skaisti izņēmumi, kas apstiprina likumu. Īpaši tad, ja vīrietim – Lauvai šīs nav pirmās laulības. Tādā gadījumā viņš ir gatavs uz kompromisiem. Ļoti svarīgi ir partneriem iemācīties pievērt acis vienam uz otra vājībām. Gan vīrietis – Lauva, gan sieviete – Svari, abi ir ļoti neatkarīgas personības. Viņi pat pēc kāzām, kā likums, nevēlas atvadīties no savas personiskās brīvības. Viņiem pat ir iespējami nelieli noslēpumi vienam no otra. Viņu kopdzīvē diezgan bieži ir sastopami vētraini strīdi un tikpat vētrainas salabšanas. Šiem partneriem ir lieliska seksuālā saderība. Viņiem divatā ir ļoti labi, viņi ir spējīgi no sirds sajūsmināties viens par otru. Tomēr sakāpinātā emocionalitāte bieži mēdz būt par iemeslu attiecību iziršanai.

2. Lauva un Skorpions

2/4
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas