Lauva ar Vēzi dzīvos ilgi un laimīgi, bet divas Lauvas izšķir cīņa par ietekmi. Zodiaka zīmju saderības horoskops mīlestībā un laulībā

0 komentāri

2. Lauva un Lauva

2/4

Lauva un Vēzis

FOTO: Flickr.com

FOTO: Flickr.com

Lauva – sieviete, Vēzis – vīrietis

Attiecību tips – uz naža asmens.
Saderība mīlestībā – 70%
Saderība laulībā – 40%

Šajā sarežģītajā savienībā piesardzīgajam Vēzim ir garantēts vesels iespaidu virpulis. No vienas puses viņam glaimo raksturā spilgtās Lauvas uzmanība. Vēzis dēļ Lauvas spilgtās personības pat ir gatavs mainīt savu ieradumu vairāk uzturēties mājās. Viņš ”pārkāpt sev pāri” un dosies kopā ar Lauvu uz dažādiem saviesīgajiem pasākumiem. Taču Vēzi biedē Lauvas izšķērdība. Vēzi redz, kā viņa ietaupījumi burtiski izkūst acu priekšā. Tas arī var būt par iemeslu attiecību izjukšanai. Turklāt, lai arī kā Vēzis necenstos, viņam ir ļoti sarežģīti, tikt līdzi Lauvas aktīvajam dzīves ritmam. Nereti šīs nesaderības dēļ partneri viens otrā pamatīgi viļās. Vēzim ir nepieciešama saimnieciskāka sieva, bet Lauvai – enerģiskāks un devīgāks partneris.

Lauva – vīrietis, Vēzis – sieviete

Attiecību tips – harmonija un sapratne
Saderība mīlestībā – 80%
Saderība laulībā – 100%

Lai arī šobrīd vīrietis – Lauva un sieviete – Vēzis nebūt nedomā par laulības saitēm un kopīgu ģimenes dzīvi, viņi abi zemapziņā pēc tā tiecas visu dzīvi. Lai arī sievieti Vēzi un vīrieti – Lauvu ir grūti dēvēt par līdzīga rakstura cilvēkiem, viņus vieno vienādi priekšstati par laulību un tieksme pēc stabilitātes.
Sieviete – Vēzis netiecas ieņemt ģimenē līderes lomu. Patmīlīgajam vīrietim – Lauvai viņa ir īsts atradums. Šajā laulībā ir ļoti strikti sadalīti pienākumi. Lauva strādā, pelna naudu, kāpj pa karjeras kāpnēm, bet Vēzis – ar labpatiku sargā mājas pavardu. Šajā savienībā ir visi nosacījumi, lai laulātie varētu dzīvot kopā ilgi un laimīgi – gan kaisle, gan ģimenes vērtību godāšana, gan vēlme savstarpēji saprasties.

Ja tavs mīļotais ir Lauva, bet tu – Vēzis, raugi – arī jums ir visas izredzes būt tikpat laimīgiem kā šie pāri.

Foto:

2. Lauva un Lauva

2/4
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas