Latvietes un igauņa mīlestība vainagosies ar kāzām. Igaunijas prezidents prec latvieti

0 komentāri

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess, kurš savu laulību šķīra šā gada pavasarī, ir saderinājies ar latvieti Ievu Kupci.

Igaunijas prezidents ir saderinājies ar latvieti Ievu Kupci, to apstiprina Igaunijas prezidenta sabiedrisko attiecību menedžeris. Tas bija viņa personiskais lēmums, un nekādā gadījumā nav saistīts ar prezidenta pienākumu izpildes darbiem. Ieva Kupce ir Nacionālās kiberdrošības politikas koordinācijas nodaļas vadītāja. Viņa ir strādājusi ārpolitikā un drošības jomā dažādos institūtos Latvijā un, sadarbojoties ar NATO, koncentrējusies uz problēmām, kas risina drošības, demokrātijas un cilvēktiesību jautājumus. 2012. gadā absolvējusi studijas Džona Hopkinsa Vašingtonas Universitātē un, atgriežoties Latvijā, ieņēma amatu kā valsts sekretāres padomniece Aizsardzības ministrijā. Vai Ieva Kupce būs Igaunijas pirmā lēdija, nav zināms, jo konkrēts kāzu datums vēl nav noteikts. Pašreizējā Igaunijas prezidenta Ilvesa prezidentūras termiņš beidzas 2016. gada augustā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas