Latviešu radītās pērles Kalnciema kvartālā

0 komentāri

Ne tikai Ņujorka, Parīze vai Milāna ir modes pilsētas, bet arī mūsu pašu Rīga, ir īstena modes galvaspilsēta. Slaveni dizaineri un to lolojumi, šodien bija apskatāmi Kalnciema kvartālā.

Latvija var lepoties ar talantīgiem cilvēkiem, kuriem ir ķēriens uz inovatīvu lietu radīšanu. Apģērbi ar ornamentiem, sarežģītas piegriezuma filca somas, oriģinālas rotaslietas, kas taisītas no pulksteņu mehānisma un vecām rakstāmmašīnu pogām, ir fantastiskas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kalnciema kvartālam ir raksturīgs savs šarms un mākslinieciskā telpa, kas tā apmeklētājiem palīdz izjust empātiju ar radītajiem darbiem. Latvija un patriotisms ir saskatāms vairākās kolekcijās, kuras ir radījuši vietējie dizaineri. Ja tu esi individuālā stila piekritēja, tad šī vieta ir kā radīta tev. Foto galerijā apkopojām skaistākās Latvijas dizaineru radītās pērles, kas spēs tevi iedvesmot!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas