Laiskam brīvdienu rītam ar ģimeni – brančs

0 komentāri

Ja arī tu sāc kalt brīvdienu plānus ar ģimenisku atpūtu, tad pavisam noteikti tev un taviem mīļajiem jāizmēģina brokastis ārpus mājas laiskā svētdienas rītā. Raidījumā Māmiņu klubs stāsta, cik svarīgs ir kāds kopīgs ģimenes rituāls. Varbūt arī tev tas būt svētdienas brančs?

Brančs radies 19. gadsimta izskaņā Anglijā, kas nozīmēja, ka brokastis tika servētas neierasti vēlu. Tas līdzinās bufetes tipam. Arī Latvijā pēdējos gados daudzas kafejnīcas piedāvā baudīt branču, kas paredzēts visdažādākajām gaumēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raitis Bērziņš, grilbāra Lighthouse vadītājs, stāsta, ka ideja ir tāda, ka klients pats izvēlas, ko baudīt, izvēloties ēdienu pa daļām. Pēc viņa domām, labs brančs ir tāds, kas atbilst visām vēlmēm. Mazuļiem noteikti garšos dažādi auglīši un odziņas, kā arī veselīgi dzērieni. Visi atzīst, ka brančošana ir izveidojies kā rituāls, kuru bērni ar nepacietību gaida.

Vairāk par miermīlīgo svētdienu un brančošanas tradīcijām uzzini video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas