Laimīgai kopdzīvei ar mīļoto – aprēķini saskaņas koeficientu

0 komentāri

Iepazināmies, saskatījāmies, samī­lējā­mies! Taču dažkārt tuvības burvī­gums nez kur pagaist un uzrodas zem­ūdens akmeņi. Sākam pat šaubīties, vai partneris bija tas īstais, vai maz vērts saistīties ar pa­stāvīgām saitēm…

Numeroloģijas tulkotāji sniedz dažus ieteikumus, kurus, galēju lēmumu pie­ņemot, būtu ieteicams ap­domāt. Šim nolūkam gan vispirms jāaprēķina pāra saskaņas koe­ficients (SK), nosakot sava un partnera dzim­šanas kodu. Piemēram, ja esat dzimis 15. datumā. Sa­skaitot 1+5, ie­gūstam 6. Tas ir jūsu kods. Tāpat to aprēķina part­ne­rim(-ei). Pieņemsim, ka tas ir 11. Saskaitot 6+11, iegūstam 17.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet SK jābūt vien­cipara skaitlim, tādēļ sum­mējot 1+7, iegūstam jūsu sa­ska­ņas koeficientu SK=8.

Protams, tam visam nav fatāla rak­stura. Matemātiski aprēķini nevar ie­vērot visas mīlestības nianses. Cik cil­vēku — tik mīlestību un tās izpausmju! Tās ir tikai iespējamas tendences, ku­ras tomēr būtu vērā ņemamas, lai laikus ko varētu koriģēt. Īstais proves akmens ir atbildīga izmēģinājuma kop­dzīve, kas parādīs jūsu savstarpējo pie­mērotību.

Foto: uzzini tavu un partnera saskaņas koeficientu!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas