VIDEO: vingrojumi ideāli plakanam vēderam vai “deja ar presi”

0 komentāri

Plakans vēders vasaras sezonā ir sapnis teju katrai no mums. Apzinīgākās jau sen kā iet uz sporta zāli, izmisīgākās strauji “apsēžas”uz kādas drakoniska rakstura diētas. Ja tavs “sāpīgais punkts” ir vēders, tad tikai ar diētu vien nekas līdzēts nebūs, ir jāķeras klāt īpašiem vingrinājumiem. Lūk, video, kurā vari smelties idejas dažādiem vingrojumiem vēdera preses stiprināšanai.

Video ilgst četras minūtes un trīsdesmit sekundes, un tici vai nē – visu šo laiku meitenes to vien dara, kā izpilda vingrinājumus, kurā trenē vēdera presi. Tādēļ šis vingirnājumu komplekss drīzāk atgādina horeogrāfisku miniatūru, kurā ir gan lēnākas kustības, gan kustību paātrinājums atbilstoši muzikālajam pavadījumam…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Tikai neiedomājies, ka tu vari visu video redzēto izpildīt vienā piegājienā, tici – tas labi nebeigsies. Taču tu noteikti vari paņemt  atsevišķus vingrinājumus, kas tavuprāt tev der un padodas vislabāk. Trenējies, un arī tu, iespējams, sasniegsi meiteņu iekarotās virsotnes. Galvenais – uzliec mūziku, kas tev ļoti patīk, un tad laiks paies nemanot.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas