VIDEO: Tēta nedienas Latvijā dalībnieks “izdresē” meitenes pēc brāļu Dukuru treniņprogrammas

1 komentārs

Vai esi kādreiz domājusi par treniņu simpātiska trenera vadībā? Lūk, Tēta nedienas Latvijā dalībnieki Sallija un Mihails ir patiešām sportiski. Kamēr Sallija atpūšas, viņas pienākumus jeb treniņa novadīšu dāmām uzņēmās Mihails.

Mihails ir bijušais olimpietis, šobrīd treneris. Tieši tas bija iemesls, kāpēc izdomāt vingrinājumus uz vietas Miham nebija problēmu. Meitenes “kapāja kā šujmašīnas”. Pats treneris atzina, ka amatierus ir jātrenē citādāk, jo grūti izprast, cik lielu slodzi meitenes var panest.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pie kādām atziņām pēc treniņa nonāca Sallijas treniņu grupa, noskaties šajā video! Starp citu, vari smelties iedvesmu savam nākamajam treniņam!  Šī, kā izrādās, ir tikai maza daļiņa no tā, ko dara slavenie skeletonisti brāļi Dukuri.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

 • SiSi
  0

  SiSi

  Šī raidījuma producenti/vadītāji,ierodoties filmēt, laikam neredzēja balto ceļazīmi, kas nozīmē apdzīvota vieta ar nosaukumu RAGANA, nevis SIGULDA!!!!!!
  Šīs apdzīvotās vietas atrpda divās dažādās vietās!

  28.04.2016 10:56

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas