VIDEO: šausminoši, kā no mūsu mutes dobuma tiek izoperēti sāpīgie gudrības zobi!

0 komentāri

Tās, kurām gudrības zobi ir labākie draugi, jo savus radziņus vēl nav parādījuši, var priecāties. Bet tās, kuras kā kārtīgs karavīrs ir izcīnījušas uzvaru pār tiem, var mierīgu elpu atpūsties un atcerēties, ka šis process ir palicis pagātnē. 

Sociālajā vietnē Facebook.com ir atrodams videoklips, kas ilustratīvi parāda, kā mēs tiekam vaļā no šiem mazajiem negantniekiem, kas mēdz mums nedaudz pabojāt dzīvi. Sāpes, negulētas naktis un slikta oma, ir vienas no pazīmēm, jūtot, kad mūsu draugs zobs cenšas izlauzties pasaulē. Videoklipā vari redzēt, kā ar zobārstniecības instrumentiem gudrības zobi tiek izoperēti. Tiem tiek noteiktas trīs stadijas, pēc kurām vadoties, tiek izvēlēts konkrēts veids, kā zobs tiek likvidēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Here is how they remove wisdom toothFollow – Going Viral

Posted by Going Viral on Sunday, 20 March 2016

 

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas