Vai zināji? Ko nedrīkst ēst, ja slimo

0 komentāri

2. Svaigi augļi un dārzeņi

2/9

Rieksti

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Nenoliedzami, ļoti vērtīga dabas velte, tomēr ne slimības laikā. Tik sātīga maltīte saslimušam organismam nav nepieciešama. Turklāt riekstos ir daudz tauku, kas grūti uzsūcas. Kā arī vairākām riekstu šķirnēm virsējā kārta var sekmēt iekaisumu un sausumu kaklā. Tādēļ augšējo elpceļu saslimšanas gadījumā riekstus nav ieteicams lietot uzturā. 

2. Svaigi augļi un dārzeņi

2/9
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas