Uzzini, kā tu vari nomierināties vienas minūtes laikā

0 komentāri

Kad mūs pārņem stress un jūtam, ka panikas lēkme tuvojas, ir jāsaņemas, neļaujot emocijām pārņemt mūsu ķermeni. Lielisks veids, lai atbrīvotos no nomācošām sajūtām, ir elpošana.

Drudžaina darba diena, kas ar lēnu garu var pārvērsties par īstu panikas vidi, ir zināma situācija. Slikta diena darbā, ģimenes dzīvē vai ar draugiem. Lieks stress un nomākts garastāvoklis, var izsaukt negatīvas emocijas un dzīves apnikumu. Bet, lai neatmestu visam ar roku, un pat grūtāko situāciju padarītu labāku, iesakām tev pavisam vienkāršu vingrinājumu, kas, iespējams, palīdzēs tev nomierināties minūtes laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Elpošanas vingrinājumi palīdz nomierināties un samazināt panikas lēkmes. Tev ir jāizelpo divreiz lielāks laiks, ko tu ieelpo. Ja tu ieelpo četras reizes, tad izelpo astoņas. Šāds elpošanas veids, nodot tavam ķermenim ziņu, ka tu esi mierīga un vēlies atslābināties. Arī koncentrējoties uz skaitu, cik bieži tu ieelpo, vari aizmirsti par stresu un panikas lēkmi. Izmēģini un dod priekšroku elpošanas metodei, lai novērstu negatīvo omu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas