Uzzini, cik kaloriju var patērēt, veicot ikdienišķas darbības. 2.daļa

0 komentāri

Piektdienas picas vakars ar draudzenēm, sestdienas ballīte pie ģimenes draugiem un svētdienas pusdienas ar pieciem ēdieniem pie omes… Nedēļas nogale ir garām, un tavi džinsi, nelieši, ir sarāvušies, bet svārkus nez kāpēc kāds ir slepus skapī samainījis uz mazākiem. Kā lai dzīvo tālāk!!!!???

Patiesībā tas ir tikai pirmdienas rītiem raksturīgais kreņķis. Pat ja šodien taisnā ceļā nesanāks laika skriet uz sporta zāli, kalorijas tu patērēsi tik un tā, darot pavisam ikdienišķas lietas. Piemēram, ja tev no rīta ir jāieveido mati, tu jau esi patērējusi 141 kaloriju. Tas ir tieši tikpat, cik vienā reizē pabarojot savu kustīgo un žiperīgo jaunās paaudzes pārstāvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Šā noderīgā saraksta 1. daļu vari lasīt šeit.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas