Pierādīts: košļājamā gumija uzlabo garastāvokli un samazina stresu

0 komentāri

Ja tev vienmēr šķitis, ka košļājamā gumija palīdz vien sliktas elpas gadījumā, tad, par tavu pārsteigumu, izrādās, ka tā  spēj ievērojami samazināt stresa līmeni. Kādā nesen veiktā pētījumā pierādīts, ka košļājamā gumija spēj darīt brīnumus ar mūsu ķermeni un emocionālo labsajūtu!

Košļājot gumiju, mēs stimulējam asinsriti. Mūsu garastāvoklis uzlabojas, pateicoties tās smaržai un garšai. Košļājot, kļūstam modrāki. Tieši tāpēc košļājamā gumija  no rīta ir tieši laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pētījumā atklājies, ka tie, kuri regulāri košļā gumiju, ilgāk saglabā labu atmiņu un spēj labāk atcerēties informāciju, nekā tie, kuri ikdienā to nedara. Kā izrādās, arī tavs prāts būs pateicīgs!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas