Kā notievēt, neko nedarot?

0 komentāri

2. Ēšana

2/9

Sēdošs darbs

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Šķiet, ka daudz stāstīts par to, ka sēdēt daudz stundu no vietas ir ļoti kaitīgi mugurai, locītavām, muskuļiem utt. Tieši tādēļ ir daudz dažādu gudru ieteikumu, kādi vingrinājumi un citas darbības būtu jāveic birojos un citās darbavietās, ja darbs ir sēdošs. Taču ir kāds cits elegants risinājums – stāvgaldi, kas Latvijā nekādu lielo popularitāti nav ieguvuši (“iegūglējot” stāvgalds, kā pirmais izlec laukā ingus.bukss.lv bloga ieraksts par stāvgaldu). Taču ASV šī lieta gūst aizvien lielāku popularitāti. Atsevišķi entuziasti panākuši, ka daudzās ASV skolās eksperimentāli klasēs ir ieviesti stāvgaldi visiem skolēniem.

Kā apgalvo šīs idejas proponenti, tad bērnu aptaukošanās viens no vienkāršākajiem risinājumiem, kā cīnīties ar lieko svaru, būtu tieši šādi skolas soli. Turklāt tas palīdz ne tikai noslogot muskulatūru un noturēt tonusā visu skeletu, bet diezgan labi palīdz koncentrēšanās spējām un uzlabo bērnu sekmes. Domājams, ka šāds risinājums nav tikai bērniem, bet gan arī pieaugušajiem.

Ja interesē šāds risinājums, tad ir vienmēr iespēja iet soli tālāk. Tiem, kas vēlas sadedzināt papildus vēl kādu kaloriju un izkustēties, šādi stāvgaldi pieejami arī ar skriešanas jeb iešanas celiņu.

2. Ēšana

2/9
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas