Iepazīsti augļu un dārzeņu sēklas, kuras var palīdzēt atrisināt veselības problēmas!

0 komentāri

2. Ķirbju sēkliņas

2/16

Ābolu sēkliņās

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Tajās ir spēcīgi antioksidanti, kas aizsargā no infarkta un insulta. Tās satur B17 vitamīnu, kas uzlabo apmaiņas procesus, kam piemīt pretvēža īpašības un kas mazina nogurumu. Galvenais — ēd ābolu sēkliņas ar mēru, jo tās sa­tur indīgu vielu glikozīdu amigdalīnu, kas kuņģī sašķeļas un tad izdalās zilskābe. Tāpēc dienā drīkst apēst tikai 5-6 sēkliņas. Tās ir nevis jānorij veselas, bet gan rūpīgi jāsakošļā.

Ābolu sēkliņu bioloģisko spēku izmanto su-džok terapijā. Tās pieliek pie noteiktiem punktiem plaukstās un pēdās, kas atbilst slimajam orgānam, nostiprina ar plāksteri vai piesaitē. Uzskata, ka sēkliņas izvelk negatīvo enerģiju no slimā orgāna. No hipotireozes, joda deficīta organis­mā, var paglābt ābolu sēkliņu pulveris. Ap­ce­p sēkliņas uz pannas vai izkaltējiet ce­peškrāsnī, samaliet tās un pievienojiet pū­dercukuru, attiecībā 1:1 — pulveri lieto pa tējkarotei dienā.

2. Ķirbju sēkliņas

2/16
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas