Higiēnas ABC, ja ciet no pinnēm

0 komentāri
Higiēnas ABC, ja ciet no pinnēm
Foto: Flickr.com/tommerton2010

Tev noteikti jāizlasa

Ikviena sieviete sapņo par skaistu un tīru sejas ādu. Bet, ko darīt, ja parādās pinnes? Lai tas nenotiktu, seko higiēnas ABC un aizmirsti par piņņu apsēstu sejas ādu.

Rīts

No rīta seju attīri ar maigu, neabrazīvu gelu vai noskalo tikai ar remdenu ūdeni. Tonika vietā lieto micelāro ūdeni. Neizmanto sūkli. Akni nevajag pārmērīgi tīrīt, berzt, kairināt ar aukstu vai karstu ūdeni vai spirtu saturošiem līdzekļiem. Kairinājuma ietekmē tauku dziedzeri sāk strādāt vēl aktīvāk. Pēc tam uzklāj mitrinošo krēmu. Pa virsu vari likt dekoratīvo kosmētiku. Iesaku parasto kosmētiku aizvietot ar aptiekās nopērkamo dermokosmētiku (Bioderma, Esthederma, Avene, Uriage.) Šie produkti satur aktīvās vielas, kas iedarbības ziņā līdzinās medikamentiem. Pievērs uzmanību, lai uz krēmiem un dekoratīvās kosmētikas būtu norāde – oil free, non comedogenic, non acnegenic!

Vakars

Vakarā seju notīri ar gelu, noskalo ar ūdeni, uzklāj plānā kārtā ārsta norādīto medikamentu vai atbilstošu krēmu. (Ja lieto ārstniecisko ziedi, ādu nepieciešams arī mitrināt, jo medikamenti to izteikti sausina.)

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas