4 finanšu kouča padomi, kā sakrāt naudu

4 komentāri

2. Naudas aizdošana saviem mīļajiem

2/5
Foto: Flickr.com/Consumerist Dot Com

Foto: Flickr.com/Consumerist Dot Com

Ģimenes izdevumu novelšana uz vīra vai partnera pleciem

Šāds ģimenes lomu sadalījums var šķist novecojis, bet naudas līdzekļu pārvaldē daudzas sievietes joprojām paļaujas uz vīrieti. Finanšu korporācijas Fidelity Investments nesen veiktajā aptaujā konstatēts, ka tikai 24% sieviešu uzņemas galveno atbildību par ikdienas finansiālajiem lēmumiem un tikai 19% atbild par lēmumiem, kas skar tādu tēmu kā pensiju fonds. Tu taču neļautu nevienam pieņemt lēmumu par savas fiziskās veselības stāvokli, kāpēc gan finansiālā veselība ir mazsvarīgāka? Kamēr attiecībās viss kārtībā, neviens īpaši nedomā par šķiršanos, taču dzīve mēdz būt neparedzama un ir svarīgi tam sagatavoties. Tāpat kā veic ikgadējās pārbaudes pie ārsta, vajadzētu regulāri kopā ar partneri apsēsties un pārbaudīt savas naudas plūsmu. Arī tad, ja atbildību uzņēmies vīrietis, tev jābūt informētai par ģimenes budžeta svārstībām un to, kā notiek jūsu kopējās naudas pārvalde, lai sevi aizsargātu ilgtermiņā.

Finanšu kouča padoms

Dodies uz veikalu ar iepriekš izveidotu nepieciešamo produktu sarakstu. Vienmēr pērc tikai sarakstā norādīto! Atceries, ka veikalu plauktos dārgākie produkti novietoti tieši acu skatiena augstumā. Tāpat nepārspīlē ar dāvanām – laikus apdomā, ko vēlies dāvināt, cik esi gatava tam tērēt, bet varbūt dāvanu vari izgatavot pati. Pastāv arī iespēja samesties ar draugiem.

2. Naudas aizdošana saviem mīļajiem

2/5
4 komentāri

TOP komentāri

 • jurčiks
  +1

  jurčiks

  bļāviens,pārsmējos! izrādās latvieši ir dziedātāji un dzejnieki,ibiom! kaut kāds mežs

  02.11.2016 21:29

 • es
  +1

  es

  a kas tā tāda?

  12.10.2016 19:02

 • ome
  0

  ome

  kā ko lai dara -kopčika vietā limonādi baigā zvaigzne smiekli nāk

  12.10.2016 18:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas