Laba daudz nevajag. Apakšveļas mode gadsimta laikā

0 komentāri

Kā katrai modes un stila lietai, arī apakšveļai ir sava vēsture. Noskaties viedo un trīs minūtēs varēsi izsekot apakšveļas uzvaras gājienam pēdējo 100 gadu laikā.

Katrai no mums par apakšveļas modes attīstību ir savs priekšstats. Ja liekam akcentu uz vārdu “vēsture”, tad mūsdienu Latvijas sievietei apakšveļas modes vēsture, visticamāk, saistās ar omes atlasa “bumbierenēm” četrās krāsās – baltas, rozā, zilas un bēšas. Līdzīgs vizuālais tēls padomju laikā varēja rasties arī par krūšturu modes “griestiem”.

FOTO. Šajās bildēs gan, par laimi, neko tādu nevar redzēt

Ja “rokamies dziļāk” apakšveļas vēsturē, tad tautas deju kolektīvos, lai tautietis lieki neredz “daiļkājiņu”, zem biezajiem brunčiem kā apakšveļu velk baltas kokvilnas apakšbikses ar mežģīni galos, bet garumā – zem ceļgala. Ne velti ir teiciens par to, ka laba daudz nevajag. To pilnībā var attiecināt arī uz apakšveļas modes virzību – jo tālāk, jo mazāk…

Skaties video!

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas