Kurta Kobeina atraitnei Kortnijai Lovai – 51

0 komentāri

Šodien, 9. jūlijā, savu 51. dzimšanas dienu svin amerikāņu rokgrupas Hole mūziķe un Kurta Kobeina, grupas Nirvana līdera, atraitne Kortnija Lova.

Kortnija Lova dzimusi 1964. gadā Sanfrancisko, ASV. Deviņdesmitajos gados kļuva populāra, muzicējot grupā Hole, tomēr sabiedrības uzmanību pievērsa, būdama nelaiķa Kurta Kobeina sieva. Kobeins izdarīja pašnāvību 1994. gada 5. aprīlī, būdams vien 27 gadus vecs.

Skandalozajām personībām ir meita Frensisa Bīna Kobeina, kurai šogad apritēs 23 gadi. Lova grūtniecības laikā lietojusi heroīnu. Abi mūziķi dzīvojuši bohēmā, tomēr mīlējuši viens otru līdz pat dienai, kad Kobeins izdarīja pašnāvību. Daudzi joprojām uzskata, ka tieši Lova bija tā, kura nonāvējusi Kobeinu, sava vieglprātīgā un koķetā rakstura dēļ. Kā atzīst pati Kortnija Lova, viņa nekad nav krāpusi savu vīru.

Šobrīd Kortnija Lova turpina muzicēt, ir būtiski izmainījusi ārieni, veicot vairākas plastiskās operācijas. Lova iesilda Lanas del Rejas koncertus kopš pagājušā gada decembra un joprojām tiek asociēta ar īpašu, roķīgo balsi.

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas