Neskatoties uz vasaras beigām, tev ir jāizmēģina šīs krāšņās balkona idejas

0 komentāri

Lai arī vasara jau drīzi, drīzi beigsies, ārā laiciņš turpina lutināt līdz pat septembra beigām. Atvasara būs, mīļās meitenes, tāpēc padomājam par to, kā iekārtot mūsu skaistos balkonus pirms iestājas aukstums.

Ja dārza darbiem nesanāca tik daudz laika, kā gribētos, tev ir visas iespējas izpušķot savu balkonu! Jā, kāpēc gan drūmi pelēcīgo pilsētas skatu nepārvērstu par sev tīkamu un krāsainu vietiņu? Balkons ir kā radīts šādām pārvērtībām! Skaties.lv piedāvā smelties idejas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas