Viņas melo labāk pārsteigums Lauris Reiniks: Meitenēm melošana ir tāds kā… dzīvesstils

0 komentāri

Viens no seriāla Viņas melo labāk lielākajiem pārsteigumiem neapšaubāmi ir mūziķis Lauris Reiniks. Lauris atzinās, ka sievietes patiešām melo labāk un šī viņam būs ļoti interesanta pieredze, filmējoties seriālā.

Kas melo labāk  – viņas vai viņi?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņas, noteikti viņas. Pēc pieredzes varu teikt. Es pats ļoti slikti meloju. Man “jāieslēdz” baigais aktieris, bet pēc tam es slikti jūtos. Savukārt meitenēm tas tāds… dzīvesstils.

Un kā seriālā?

Seriālā man ir jāmelo. Mans tēls ir vieni lieli meli. Es pats neesmu sliktais, lai tēls kā tāds ir visnotaļ draudīgs – esmu bandīts ar kriminālu pagātni. Man bija pārsteigums, ka man piedāvāja tieši tādu lomu. Tas ir tēls, kuru pats sev nekad nepiešķirtu.

Vai šī ir tava pirmā “lielā” loma?

Seriālā – jā, šī ir pirmā lielā loma. Loma kā tāda nav liela, bet man patīk, ka tāda šajā seriālā ir. Pirms tam esmu spēlējis Arvīda Krieva “Dancis pa trim” un Žaklīnas Cinovskas ”Prāts vai instinkts”. Igora lomā man visvairāk sanāca sastrādāties ar Eviju Skulti, Agnesi Zeltiņu un Lauri Subatnieku. Visi notikumi būs saistīti ar viņiem trim.

Pārējo gan Lauris neatklāj, bet labi vien ir. Intriga jāsaglabā. :)

Skatieties seriālu Viņas melo labāk jau 23. maijā un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20:20 TV3 un TVPlay!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas