VIDEO. Vai tiešām? Sievietes žāvājas un izģērbjas citādāk nekā vīrieši

1 komentārs

Lai tie nebūtu tikai tukši vārdi, ka sievietes ir no Veneras, bet vīrieši – no Marsa, ir izveidots savdabīgs Top 15, kurā apkopotas 15 darbības un reakcijas, kuras sievietes un vīrieši dara atšķirīgi. Raidījuma Bez Tabu korespondente Jana Vītoliņa meklē skaidrojumu šiem apgalvojumiem. 

Māksliniecei un astroloģei Anitai Masaļskai ir pilnīgi skaidrs, kāpēc vīrieši kreklu pirms novilkšanas ņem pie apkakles, bet sievietes, sakrustojot rokas, pie apakšmalas. Anita uzskata, ka ģērbšanās ir kā priekšspēle labai dienai, tādēļ sievietes to vēlas paveikt skaisti. Turpretī vīriešiem, kuri zemapziņā zina, ka uz pasaules viņu ir mazāk nekā sieviešu, nav īpaši jāpiedomā kā sevi pasniegt, tādēļ kreklu velk nost kā pagadās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Žāvājoties sievietes rokai pieliek priekšā plaukstu, vīrieši – dūri. Anitas Masaļskas skaidrojums – sieviete vēlas demonstrēt savu manikīru. Savukārt psihologs Viesturs Rudzītis uzskata, ka šādi apgalvojumi ir patiesi 70% gadījumu, pretējā gadījumā viņš žāvājoties kā sieviete, jo nekad neliek žāvājoties mutei priekšā dūri. Lai uzzinātu, kādi vēl ir gan zinātniski, gan sievišķīgi skaidrojumi šo darbību atšķirībām, skaties video!

Video

 

 

 

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dana
    0

    Dana

    Smieklīgi!

    09.03.2016 09:45

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas