VIDEO: vai tiešām?! Filips tur rokā rozā grabulīti

0 komentāri

Pavasaris ir iestājies arī Saldā pārīša dzīvē. Simona un Filips apmeklē sporta un atpūtas preču veikalu, lai vasarā varētu nodoties dažādām fiziskajām aktivitātēm. Simona izmēģina turpat veikalā skrituļslidas, bet Filips – tenisa raketi. Tiesa gan, Filips raketi izmanto pavisam citiem mērķiem, nekā tā domāta. 

Simona sporta un atpūtas preču veikalā izmēģina skrituļslidas. Filips gan mīļi atgādina: “Uzmanīgi, Dūdiņ!…” un turpina noskaidrot, cik maksā skrituļošanas ekipējums – ceļu sargi, elkoņu sargi, ķivere…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet tad atskan Simonas kliedzieni…

Video

Pēc nelielā incidenta viss beidzies laimīgi, un Filips turpat sporta preču veikalā nedaudz “ieiet sevī” un nemaz nepriecājas, kad Simona viņu atrod tieši tad, kad viņš “muzicē” uz tenisa raketes…

Video

Toties nemaz pavasarī nav paveicies Simonas mammai, viņu pie gultas piekalusi lauzta kāja. Zvaniņam skanot, māmiņa ar savām slimnieces cienīgajām vēlmēm, izmantojot situāciju, jauniešus pamatīgi terorizē. Risinājumu atrod Filips.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas