VIDEO: UgunsGrēka Helēna pilnīgā “pālī”. Spīdošais Zanes Daudziņas tēlojums

0 komentāri

Seriālā UgunsGrēks neapšaubāmi viens no kolorītākajiem tēliem ir Helēna Felzenbahere-Jagudina. Un, protams, ka tas ir, pateicoties šā tēla atveidotājai Zanei Daudziņai. Jaunākajā seriāla epizodē Zane kārtējo reizi to apliecina.

Pārliecībā, ka vīrs viņu piekrāpis, turklāt šajā afērā iesaistot visu Helēnas ģimeni, izmisusī dāma krīt savas atkarības valgos un pamatīgi piedzeras. Aktrises Zanes Daudziņas reibuma tēlojums ir tik pārliecinošs, ka uzskatāmi parāda, cik komiski un reizē traģiski no malas izskatās duets: sieviete un alkohols.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Redzamajā video Helēnai rokās ir blašķīte ar it kā kādu grādīgo dziru. Seriāla UgunsGrēks varoņi alkoholu Pētersonu viesnīcā lieto visai bieži. Reālajā dzīvē rekvizitore dažādās pudeles uzpilda ar pašpagatavotu līdzīgas krāsas un konsistences dzērienu. Zane Skaties.lv/ Sievietei pastāstīja, ka viņai blašķītē bijusi sula.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas