VIDEO: tu neticēsi! Kā izskatījās sporta zāle, apģērbi un apavi sievietēm 1940. gados

0 komentāri

Mūsdienās esam pieradušas pie tehnoloģijām, kuras mums pasaka priekšā, kas un kā ir jādara, bet kā bija tālajos 40. gados, kad vajadzēja iztikt ar to kas ir, un pietam, 1940. gados, trenažieru zāle bija kas ļoti īpašs.

Arī pagātnē sievietes vēlējās iegūt izcilu augumu un uzturēt sevi sportiskā formā. Lai arī pagātnē pārtika bija veselīgāka, un tādi ēdieni, kā hamburgeri, kartupeļi frī, nebija zināmi, ir viens no iemesliem, kādēļ sieviešu augumus, iespējams, nerotāja celulīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pievienotajā video ir redzami arī sporta apģērbi, kādi sievietēm bija pieejami 1940. gadā. Daži gan izskatījās kā peldkostīma tipa, bet citi kā svārki un kleitas, pie tam, jānorāda, ka tādu sporta apavu nemaz nebija, un sievietes ir vingrojušas augstpapēžu kurpēs. Amizanti, ne tā?

Video

Foto: 1940. gadu sievietes

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas