VIDEO: Tēta nedienas Latvijā – trīs bērni rada haosu pat tēta darbavietā

2 komentāri

Tētuka nedienas šoreiz piemeklējušas liepājnieku Vismantu. Piecas dienas viņam ir vienam pašam jātiek galā ar trim bērniem, kamēr sieva Kristīne izbauda pirmo lielāko atvaļinājumu astoņu gadu laikā.

Vismants ir svētku atribūtikas veikala īpašnieks. Pirmajā dienā viņš bērnus ņem līdzi uz darbu. Gan Ketlina, gan Olivers, gan Everts spēj novērtēt sava tēta nodarbošanos, jo ne visiem bērniem vecāku darbavietā ir iespējams rotaļāties bumbu kastē un slidināties pa slīdkalniņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Vismants stāsta, ka ir laimīgs, jo var darīt darbu, kas ļoti patīk. Bērnībā viņš to vien darījis, kā spēlējies ar baloniem. Tagad – svētku atribūtikas veikaliņā darbošanās ar baloniem ir viņa ikdiena. Tas nekas, ka Vismanta aktīvā trijotne darbavietu pamatīgi izārda, un pēc tam visi kopīgiem spēkiem ar lāpstām bumbas liek atpakaļ vannā…

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Marta
  +1

  Marta

  žēl lielās meitenes, kurai nav savas istabas.

  14.04.2016 09:44

 • Silva Urstiņa -Grīnhāgena
  0

  Silva Urstiņa -Grīnhāgena

  ...tāda nu tā dzīve ...mājās ! Ne mammas ,ne tēvi -netiek galā ar saviem bērniem ...vienīgais glābiņš ,bērnu dārzs ! Un ,tad -nedo dies ,savam lolojumam ,matiņš no galvas nenokristu !

  13.04.2016 22:00

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas