VIDEO: te ir psiholoģiskais šovs? Man tūliņ uzsprāgs smadzenes, laikam vēl jāiedzer!

2 komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem septītās sērijas varone Baiba ir sieviete, kura savu viedokli izteic skaļi un nevilcinās liekuļot. Viņai nepatīk, ja vīrieši ir jābaksta ar pirkstu un ja viņi nav dzīvespriecīgi.

Šova Precētie pret brīvajiem laikā Baiba atklāja, ka viņai patīk vīrieši ar lielisku humora izjūtu. Baibas ideālais vīrietis ir uzticīgs un atbildīgs, atlētisks un ar noteiktu dzīves mērķi, kā arī viņam ir jābūt godīgam un gaumīgam. Šova varoni Baibu tīt ap pirkstu nav tik vienkārši, jo viņa ir viltīga sieviete un puišus nebaidās apstrādāt pēc pilnas programmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Šova laikā no Baibas varējām sagaidīt ļoti smieklīgus un tiešus komentārus – ”Te ir psiholoģiskais šovs, man tūliņ uzsprāgs smadzenes”, ”es negribu, lai mūsu miesas masējas”, ”tā ir māja vai šķūnis?” Lai uzjautrinātu tavu trešdienu, iesakām apskatīt pievienoto video klipu, kurā sadzirdēsi īpaši smieklīgus Baibas domu graudus.

Ja esi palaidusi garām, Precētie pret brīvajiem pikantērijas, tad tās vari noskatīties šeit. Bet, ja vēlies uzzināt, kā sievas aprunāja Baibu un savus vīrus, tad šo video, tu vari noskatīties šeit. 

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • vo
  +1

  vo

  Jēli..

  18.05.2016 15:42

 • Laine
  0

  Laine

  Tiešām forša meitene! Asprātīga, ar savu nostāju! Vai tad viņai vajadzēja liekuļoti un tēlot jauku pret šitādiem vīriešiem? lai saņem, ko pelnījuši.

  18.05.2016 17:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas