VIDEO: Simona vēlas draiskoties pa telefonu… Filipam jāsarkst

0 komentāri

Filips ir pieradis, ka Simona viņu pārsteidz darbā ar dažāda rakstura tālruņa zvaniem. Dažreiz viņam nāk smiekli, citreiz – jāsarkst. Kā ir labāk?

Ja banka var piešķirt aizdevumu dzīvokļa remontam, kāpēc gan šī finanšu iestāde “sēž kā suns uz siena kaudzes”, ja runa ir par sievietes skaistumu?! Simona ir novesta līdz izmisumam, jo viņai “gar degunu” aiziet gan sulu kūre, gan citas ar sievietes skaistumu un labsajūtu saistītas procedūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Filips līdzjūtīgi saprot Simonas ciešanas, taču, kad uzzina, ka tagad viņam būs jāpārņem bankas funkcijas, savu reakciju krasi maina.

Video

Simona ir nomierinājusies un tagad vēlas mīļoto nerātni izklaidēt. Atkal zvans Filipam uz darbu. Taču Filipa birojā telefons nedaudz sabojājies…

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas