VIDEO: Simona ir ekstāzē, bet Filips nejūtas ērti puspliku vīriešu sabiedrībā

0 komentāri

Simona ar Filipu vēlas iegadāties jaunu māju, abi turpina apmeklēt ģimenes psihoterapeitu, bet atpūsties dodas uz čipendeilu šovu. Kā vienmēr, viņiem klājas jautri.

Saldais pārītis grib iegādāties jaunu māju, tas liecina par abu saskaņu un tālejošiem plāniem. Māklere vēl nav ieradusies, tādēļ Simona kavē laiku Filipam un iztēlojas, kā viņi abi dzīvos skaistajā mājā… Simona gatavos plašajā virtuvē vakariņas un lieveņa sagaidīs bērnus no skolas. Filipa darba kabinets būs turpat otrajā stāvā, un pusdienot viņi vienmēr varēs kopā. Varbūt pat darba starplaikā nodarboties ar kaut ko ļoti patīkamu…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Pēc tam ierodas māklere un atsauc Simonu atpakaļ realitātē.

Video

Kopā ar ģimenes psihoterapeitu Filips un Simona risina jaunu problēmu – Simona grib tetovējumu, bet Filips ir pret. Ko un kur Simona vēlas uztetovēt?

Video

Vēlreiz apstiprinās, ka Filips ir greizsirdīgs. Viņš pat nevar izturēt, ka Simona tikai skatās uz pusplikiem vīriešiem. Turklāt visos apkārtējos šis fakts izsauc milzu jautrību ..

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas