VIDEO: Saldais pārītis muzejā pie kailas vīrieša statujas. Nabaga Filips…

0 komentāri

Saldais pārītis ir ļoti kulturāli un inteliģenti ļaudis, tādēļ dodas uz muzeju. Viss norisinātos brīnišķīgi, ja Simonai nebūtu kāds nelabs niķis, – kas prātā, tas uz mēles.

Simona ļoti tieši norāda uz kādas statujas atkailinātu vīrišķo lepnumu un nekavējoties saskata līdzību… Turklāt min ļoti neapgāžamu faktu. Tādēļ šajā situācijā allaž attapīgajam un dzēlīgajam Filipam pat nav ko piebilst. Filips ātri nozūd no “skatuves”. Toties jautri ir visiem klātesošajiem muzeja apmeklētājiem, ieskaitot muzeja gidu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Simona tiešām ir vērīga…

Video

 

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas