VIDEO: Saldais pārītis loterijā izmanto savus zīmīgos skaitļus. Cik vīriešu bijuši Simonai, cik sieviešu – Filipam?

0 komentāri

Saldā pārīša Simonai un Filipam katram ir “sava uts”. Filips nekādos apstākļos necieš sievasmāti, bet Simonai ir tipisks sieviešu paradums atcerēties visus datumus un nozīmīgos dzīves skaitļus. Bet viena īpašība viņiem ir līdzīga: viņi vienmēr mēģinās viens otru nedaudz “pavilkt uz zoba”.

Pirmais šoreiz startē Filips, jo necieš, ka Simonas mamma izliekas znotu neredzam, turklāt nespēj vien laiku atvadīties un izbeigt sarunu ar meitu. Jāteic gan, ka Filipa sievasmāte nav apveltīta ar pārāk labu humora izjūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Pirms kino seansa Simonai ir obligāti jāaizpilda loterijas biļete. Viņa atzīmē gan savu, gan vīra dzimšanas dienu, gan datumu, karā abi pirmo reizi ir mīlējušies, gan arī to, cik viņai dzīvē ir bijuši vīrieši. Arī Filips atzīmē tieši šos pašus skaitļus….

Foto

 

Video

Simona klausa ārstu un pārbauda vakarā savas krūtis, vai tajās nav neviena aizdomīga bumbuļa. Arī Filips iesaistās šajā nodarbē, turklāt vēlas, lai arī Simona viņam kaut ko pārbauda. Neviens nekur  neko neatrod…

Video

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas