VIDEO: noskaties un ņem vērā, ka legingi nav bikses!

1 komentārs

Legingi joprojām ir viens no pavasara un vasaras aktuālākajiem apģērba gabaliem. Šoreiz raidījuma LNT Brokastis stila eksperte Indra Salceviča izaicina Jūliju un Asju, lai viņas izveido apģērba komplektu, kura “centrā” ir legingi.

Indra dod meitenēm uzdevumu legingus iekļaut apģērba komplektā, kas ir pēc iespējas stilīgāks, atraktīvāks, košās krāsās, vārdu sakot – jauneklīgs. Rezultātus vērtēs ne tikai stilistes, bet arī tirdzniecības parka Alfa apmeklētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meitenēm patīk Indras izvēlēto legingu krāsa, un viņas ar interesi ķeras pie pārējo drēbju un aksesuāru meklēšanas.

Jūlija parasti, ieejot veikalā, uzreiz redz, kas viņai nepieciešams. Šoreiz uzreiz nevar izlemt, vai veidot savu tēlu sportiskā vai klasiskā stilā. Jūlija pati sevi nodēvē par žagatiņu, jo viņai vienmēr gribas piemērīt pēc iespējas vairāk aksesuāru un drēbju. Apavus Jūlija izvēlas sportiskus.

Asjas uzmanību piesaista balta blūze, jo jauniete zina, ka tas būs šīs vasaras trends. Apaļas saules brilles bija aktuālas gan pagājušajā vasarā, gan būs arī šogad.

Foto

Indra atzīst, ka meitenes ir apģērbušās visai līdzīgi. Viņu izvēlēto stilu nodēvē par Kardašjanu ģimenes pārstāvēm.  Stiliste uzsver, ka meitenes bieži Latvijā “grēko” un neņem vērā, ka legingi nav bikses. Legingiem vienmēr ir klāt jāizvēlas blūze vai tops, kas, vislabākajā gadījumā ir nedaudz pāri sēžamvietai, bet nekādā gadījumā nedrīkst “beigties” jostas vietā.

Gan Indra, gan tirdzniecības parka apmeklētāji ar lielāku punktu skaitu novērtē Jūlijas izvēlēto apģērbu.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • irir
    0

    irir

    Legingi ir vislabākās bikses,ja vien tos nevelk tādas kā tā Indra!!

    27.04.2016 00:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas