VIDEO: Marta ar Māri??! Margo uzreiz ar diviem??! Ko atklāj seriāla Viņas melo labāk prognožu spēle

0 komentāri

Vakar seriāla Viņas melo labāk veidotāji sezonas atklāšanas pasākumā deva iespēju klātesošajiem prognožu spēlē pašiem uzminēt potenciālos mīlas pārus un, protams, arī mīlas trīsstūrus. Filmas varoņu fotoattēlus varēja salikt kopā “pa divi un vairāk” kā vien sirds, prāts un video fragmentos redzētais teica priekšā.

Atzīšos, ka es šajā spēlē ieguvu vienu no divām balvām, kuras piešķīra tiem, kas vistuvāk bija noteikuši gaidāmo mīlas intrigu dalībniekus. Tā kā pilnīgi pareizais rezultāts nevienam galu galā tā arī netika atklāts, varu pačukstēt, kāda bija mana izvēle. Viens otrā pārsteidzoši ieskatīsies Marta (aktrise Evija Skulte) un Māris (aktieris Andris Bulis). Baiba (aktrise Elīna Vāne) tomēr neatdos Martai Mārtiņu (aktieris Ģirts Liuziniks).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Vēl no video fragmentos redzētā  izsecināju, ka Margo (aktrise Karīna Tatārinova) būs savaldzinājusi vienlaicīgi tēvu un dēlu Blūmus (aktieri Normunds Laizāns un Gints Andžāns). Tā kā jebkurā seriālā ir nepieciešamas arī kādas rāmas un stabilas attiecības, tikai ar nelieliem starpgadījumiem, bet viens otru turpinās mīlēt Marija un Arvis (Anete Krasovska un Lauris Dzelzītis). Kā nu viss būs: kurš ar kuru un kāpēc, skatīsimies jau no 23.maija kanālā Tv3, plkst.20:20! 

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas