VIDEO: jautri! Vīrietis mākslas vingrošanā uzstājas ar aizsargķiveri

0 komentāri

Raidījuma LNT Brokastis korespondents Oskars Lepers jau pirms diviem gadiem bija iejuties mākslas vingrotāja lomā. Toreiz viņš vingroja ar lenti. Tagad jaunskungs ir pieņēmis jaunu izaicinājumu.

Latvijas mākslas vingrošanas izlases galvenā trenere Gaļina Marjina mākslas vingrošanas “aksesuāru” vālītes salīdzina ar sievieti un tāpēc brīdina, ka ar vālīti ir jāvingro ļoti, ļoti maigi. Oskara uzdevumi: ar vālītēm riņķot, pozēt un dažādi tās mētāt. Vālītes ir viens no vistraumatiskākajiem mākslas vingrošanas “aksesuāriem”. Ja vingrotājs neuzmanīsies, ar vālīti var ”dabūt pa galvu”. Tādēļ Oskaram, kurš pirmo reizi mēģina vingrot ar vālītēm, Gaļina iesaka uzlikt galvā aizsargķiveri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Ar kreiso roku griežot, Oskaram vālītes negrib klausīt, bet ar labo roku veicas itin labi. Neraugoties uz pieredzes trūkumu, Oskars nebaidās ar “pirmo piegājienu” uzstāties kopā ar Rīgas Vingrošanas skolas audzēknēm. Pēc priekšnesuma Gaļina Marjina desmit ballu sistēmā piešķir Oskaram atzīmi septiņi.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas