VIDEO: Filips pēc Simonas vēlēšanās gultā uzrunā savu “draudziņu”…

0 komentāri

Simonai un Filipam dzīvē kūsāt kūsā… Viņi iet ciemos, uzņem viesus jaunajā mājā un bauda jaunās guļamistabas romantisko interjeru… Lai arī viņiem ir daudz dažādu draugu, divvientulībā viņi jūtas vislabāk.

Simonas draudzene Ērika uzdevusi Simonai izvērtēt viņas bijušā drauga Valda jauno draudzeni Katrīnu, kad abi ieradušies aplūkot Saldā pārīša jauno māju. Par jaunās mājas iekārtojumu Simona no Katrīnas dzird tikai komplimentus. Arī namamātes gaumīgie auskari nepaliek bez ievērības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Tikko kā Filips pieceļas no galda, lai viesiem plašāk izrādītu jauno māju, Simona zvana Ērikai…

Video

Šoreiz Simona un Filips ir ciemos pie divām dāmām, kuras ir seksuālo minoritāšu pārstāves. Filips pārsteidz Simonu ar brīnumainu atjautību.

Video

Simona jauno guļamistabu vēlas iesvētīt daudz un bieži. Filips atrunājas, ka viņam ”darba laiks” beidzies, un ir klusā stunda. Kad Simona piesola interesantus ”iesvētību” risinājumus, Filips uzrunā cīņu biedru….

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas