VIDEO: Filips kļūst negaidīti dāsns un nevar naktī gulēt

0 komentāri

Šodienas Saldā pārīša piedzīvojumu centrā ir Filips. Viņš gan “atraujas”no nekaunīga motocikla vadītāja, gan nedaudz piemāna Simonu, gan arī sāk ienīst kaķus.

Saldais pārītis pērk jaunu plīti, un Filips ļauj izvēlēties Simonai, kura viņai labāk patīk. Turklāt šoreiz viņš pat nepievērš uzmanību cenai… Simona netic pati savām acīm un ausīm, bet Filips pērk to, ko viņa izvēlējusies. Filips ir viltnieks…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Filips ir viltnieks….

Video

Saldais pārītis viesos pie Simonas draudzenes, kurai ir jauns kavalieris. Galds jau klāts, bet viņa vēl nav. Gaidot savu jauno draugu, namamāte viņam velta vislabākos vārdus, jo viņš esot vienkāršs un patiess. Pēc neilga brīža VIŅŠ ir klāt un pierāda, ka draudzenei ir pilnīga taisnība. Filips kļūst” zemāks par zāli”.

Video

Lai arī pavasaris nāk ar daudziem ”plusiem”, naktī Filips izjūt tikai ”mīnusus”. Simonu tas uzjautrina, jo reti kad izdodas Filipu ieraudzīt nokaitinātu un bezpalīdzīgu, kas cīnās ar vējdzirnavām.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas