VIDEO: Filips dusmīgs par Simonas greizsirdību, taču nav dūmu, bez uguns…

0 komentāri

Protams, ka viena partnera slimīga greizsirdība var kaitināt un graut attiecības. Tomēr, kā vēsta pazīstamais teiciens par dūmiem un uguni, Simonas intuīcija strādā perfekti.

Pie ģimenes psihoterapeita Filips izsaka pretenzijas par Simonas greizsirdību. Ikvienā sievietē, ar kuru Filips vienkārši sarunājas, Simona redz potenciālu sāncensi. Reizēm gadās, ka viņa pat nabaga Filipu izspiegojot. Zvanot n-tās reizes uz darbu, sīki un smalki grib noskaidrot, ko šobrīd vīrs dara, ar ko sarunājas utt. Gadījies pat, ka Simona atplēsusi viņam adresētu vēstuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Lai arī Simona apgalvo, ka Filips pārspīlē, viņai ir kāds jautājums….

Video

Filipa biroja sekretāre palūdz Simonai sevi aizvietot, kamēr viņiem ir lietišķa tikšanās ar klientu. Simona ir perfekcioniste un detalizēti pieraksta visu, kas jānodod gan sekretārei, gan arī Filipam. Un lai kāds tikai pamēģina pārmest, ka Simonai par greizsirdību.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas