VIDEO: Dziedātāja Aija Vītoliņa: Esmu trīs reizes nenovaldījusi mocīti

0 komentāri

Dziedātājai Aijai Vītoliņai ļoti patīk braukt ar auto. Šogad jau otro pavasari Aija bauda, braucot ar motociklu. Turklāt Aija atzīst, – žēl, ka šo hobiju atklājusi tikai tagad.

Aija saka, ka braukšana ar motociklu, kas parasti tiek uztverta kā vīrišķīga nodarbošanās, nenozīmē, ka skatītāji Aiju vairs neredzēs uz skatuves gan garās, skaistās kleitās, gan ar sievišķīgu frizūru. Kādreiz pret braukšanu ar motociklu Aijai bijusi visai noraidoša attieksme, tāpat kā pret visu, ko viņa nezina un nepazīst. Viss mainījies pēc gadījuma, kad izmēģinājusi izvizināties ar motociklu uz aizmugurējā sēdekļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pieteikusies autoskolā, lai iegūtu A kategorijas vadītāja apliecību. Tiesības vadīt motociklu ieguvusi pāris nedēļu laikā. Visgrūtāk sākumā bijis izbraukt figūras. Protams, jāpārvar bailes no ātruma. Eksāmenā pirmo reizi esot ”izgāzusies”, pēc tam jau viss bijis labi.

Foto

Aija atzīstas, ka trīs reizes nav nodarbībā spējusi noturēt mocīti: gan uz laipas, gan mazajā čūskā, gan arī neveiksmīgi novietojot. Jaunā motocikliste uzskata, ka, visticamāk, visām dāmām ir grūti tikt galā ar lielo braucamrīka svaru.

Ar motociklu braucot, var iegūt krietnu daļu adrenalīna: ātrums un sajūta, ka esi ciešā kontaktā ar visu, kas notiek visapkārt. Nav laika skatīties telefonā un “feisbukā”. Aija atzīst, ka uz Latvijas ceļiem braukt ar motociklu ir bailīgi.

Aija uzsver, ka, pārvietojoties ar motociklu, ļoti nepieciešams labs motociklista aprīkojums, jo arī 40 km/h, gan 60 km/h ir ātrums. Vislielākais ieguvums no braukšanas ar motociklu ir iespēja būt tuvāk dabai.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas