VIDEO: būs jautri! Brīvdienas ar Saldo pārīti sporta zālē

0 komentāri

Brīvdienās ir īstais brīdis, lai apmeklētu sporta zāli. Burvīgi, ja to var darīt divatā ar savu mīļoto, tikai pielūko, ka nepievērs pārāk lielu uzmanību fitnesa trenerim… Aplūko Saldā pārīša piedzīvojumus fitnesa centrā un uzlabo omu! Brīvdienas – tas taču ir lieliski! 

Saldais pārītis devušies uzlabot savu fizisko formu ar dažādu trenažieru palīdzību. Vai gan mēs, sievietes,  nezinām, ka svešu, jaunu, izskatīgu un iznesīgu vīriešu priekšā, mēs pēkšņi spējam to, ko patiesībā domājam, ka nemaz nevaram. Ar Saldā pārīša Simonu ir tieši tāpat. “Laimīgais” Filips…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Filips nez kāpēc vēlas palikt kurls….

Video

Pretēji daudziem vīriešiem, kuri ierodas sporta zālē, lai pa vidu sarunām ar pārējiem vīriešiem – sportotājiem, nedaudz arī pacilātu svaru stieņus, Filips pret sporta zāles galveno sūtību izturas nopietni.

Foto

Arī Simona uzvedas pilnīgi pretēji citām sava dzimuma māsām. Tā vietā, lai drudžaini domātu, kā nodzīt neesošos liekos kilogramus, viņa iesmej par vīra centību.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas