Vanga pareģo: Romu pārņems musulmaņi

14 komentāri

Bulgāriete Vanga ir labi zināma visā pasaulē. Ne tikai ar savām gaišreģes spējām, bet arī ar pareģojumu piepildīšanos.

Vecās Vangas pareģojumi ir pasaulē viena no aprunātājām tēmām, un daudzi no tiem ir piepildījušies. Esam apkopojušas desmit Vecās Vangas pareģojumus, kuri jau tagad, nosacīti, ir piepildījušies. Lai uzzinātu, ko Vecā Vanga ir pareģojusi un kas mūs sagaida pat tālajā 2066. gadā, skaties fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

14 komentāri

TOP komentāri

 • Indra Skuja
  +6

  Indra Skuja

  2010.gadā rakstīja, ka Vanga paredzējusi ko mazliet citu:

  2010 - 3. pasaules kara sākums. Kara sākums būs 2010.gada novembrī un beigas 2014. gadā. Sāksies kā parasti-sākumā tiks pielietoti kodolieroči vēlāk ķīmieskie ieroči.

  2011 - Radioakīivo nokrišņu rezultāta ziemeļu puslode tiks iznīcināti cilveeki, dziivnieki un augi. Pēc tam musulmaņi uzsāks karu pret dzīvos palikušajiem eiropiešiem.

  2014 - Lielākā daļa cilvēku slimos ar furunkuliem un citām ādas slimībām- tai skaitā ādas vēzi(ķīmiskā kara sekas).

  2016 - Eiropa gandrīz neapdzīvota.

  06.04.2016 12:44

 • Eva
  +3

  Eva

  Noteikti!!!

  06.04.2016 16:16

 • Maruta
  +3

  Maruta

  Un kur pareģojums ka Paraška izputēs?
  Visi šie pareģojumi tiek hrozīti un mainīti atkarībā no tā, kas ir vai nav izdevīgi, bet kādi tad viņi bija patiesībā, to zin tikai daži!

  06.04.2016 13:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas