Vai zināji, ka joki par blondīnēm radās, iespējams, pirms 250 gadiem? Uzzini faktus par blondīnēm!

0 komentāri

Kurai gan blondīnei nav nācies klausīties pārmetumos: Ak, tu blondīne, vai tu taču neko nesaproti. Šodien pieliksim tam punktu. Apskatīsim interesantus faktus par blondo matu krāsu.

Stereotipi par blondīnēm ir radušies jau ļoti sen, iedomājies, jau pirms 250 gadiem, iespējams, cilvēki jokoja par blondu matu īpašniecēm. Cik gan bieži nav dzirdēti salīdzinājumu, ka brunetes vai blondīnes ir visskaistākās sievietes. Šodien piedāvājam tev ielūkoties faktos, kas parāda, ka blondīnes izrādās ir īpašas, un var ar to lepoties. Ja tu esi blondu matu īpašniece, tad ielūkojies foto galerijā un uzzini, par sevi ko jaunu! Nebaidies pastāstīt arī draudzenēm, cik blondīnes patiesībā ir īpašas un foršas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas