Vai tu viņu atceries? Aiz restēm sēdošais seksīgais vīrietis drīz uzsāks modeļa gaitas

0 komentāri

Vai atceries, kad pasauli pārņēma interese par cietumnieku, kurš ir visai izskatīgs vīrietis un iekaroja daudzu sieviešu acu mīlestību?

32 gadus vecais notiesātais Džeremijs Mīks jau pirms gada aiz restēm bija parakstījis modelēšanas līgumu, kas nodrošināja viņam darbu un izaugsmes iespējas pēc cietuma pamešanas. Džeremijs kļuva populārs, jo internetā bija redzama viņa fotogrāfija, kas tika uzņemta cietumā. Izskatīgais cietumnieks ir pazīstams ar saviem skaistajiem vaigu kauliem, zilajām acīm un izteiktu žokļa līniju, ko ir iecienījušas daudzas sievietes. Tagad ir pienākusi Džeremija zvaigžņu stunda, jo viņš kļūs par modeli un viņa seju redzēsim arvien biežāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Happy Valentine’s Day ❤️

A photo posted by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

Bout to start this countdown!

A photo posted by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas