Trakulības, kas jāpiedzīvo līdz 30 gadu vecumam

0 komentāri

Daudzi atzīst, ka vissvarīgākais vecuma posms ir no 20 līdz 30 gadiem, jo šis ir laiks, kad sapņot lielus sapņus, piedzīvot trakulības, izveidot karjeru un sākt domāt arī par ģimenes dibināšanu.

Ceļošana ir viena no skaistākajām dzīves lietām, tāpēc meties trakos piedzīvojumos ar labākajiem draugiem, piedzīvo vasaras garšu ar ballītēm līdz pat rītausmai, mīli, priecājies, baudi, un piedzīvo vēl šīs lietas…

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas