TESTS: tu būsi pārsteigts, ko tavs vārds atklāj par tevi!

42 komentāri

Mēdz teikt, ka ciparos ir zināma maģija – ja tos pareizi saprot un interpretē, tie var daudz pastāstīt. Un katram no mums ir dots savs vārds un uzvārds ar noteiktu burtu skaitu. Katram burtam ir sava cipara vērtība, bet to summa var atklāt interesantus faktus, ko mēs paši par sevi nezinājām!

Piedāvājam aizpildīt testu, kas tev atklās, ko nozīmē tavs vārds un uzvārds – tu būsi pārsteigts, ko tavs vārds atklāj par tevi. Katram tava vārda un uzvārda burtam ir noteikta skaitļa vērtība. Attiecīgi saskaitot visus tava vārda un uzvārda ciparus, uzzināsi patiesi interesantas rakstura šķautnes par sevi.

Lai uzzinātu, ko burtu un skaitļu kombinācijas stāsta par tevi, aizpildi šo testu, ierakstot savu vārdu un uzvārdu. Sākumā uzzināsi, ko par tevi stāsta vārds, tad uzzināsi, ko vēsta uzvārds, un, visbeidzot, uzzināsi, ko tavs vārds un uzvārds nozīmē kopā.

Pildīt testu!

Ievadi savu vārdu un uzvārdu

© Žurnāls "Zintnieks"

42 komentāri

TOP komentāri

 • saule
  +8

  saule

  Forši, raksti, kādu vārdu un uzvārdu gribi, visiem raksturojums vienāds.
  Izdoma strādā, tiešām. :D

  17.11.2015 22:27

 • zinošais
  +5

  zinošais

  ........ sexīgi ......... bet bankas pin kodus un citas lietas jau arī varēja uzprasīt ........

  05.12.2015 12:47

 • vika
  +5

  vika

  vispilnīgākās stulbības,jo visiem vienāds. Vai kartes nr.arī vajag?

  25.11.2015 14:28

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas